Dragons Rioting #5

Tłumaczenie: Jan Świderski
Cykl: Dragons Rioting (tom 5)
Wydawnictwo: Waneko
Dragons Raiden
komiksy
Dejikos

Lato to wspaniała pora roku… Piękna pogoda, piękne widoki, piękne laski… i piękna śmierć z powodu tych ostatnich! Nawet poza szkołą biednego Rintaro otaczają dziewczyny cierpiące na syndrom ciągłego bycia na golasa, więc nie może liczyć choćby na chwilę wytchnienia! Zwłaszcza, że za sprawą pewnego spotkania po latach będzie musiał stanąć na wysokości zadania i zrozumieć, czym jest siła! Tylko czy ta lekcja go nie wykończy?

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.pl/