Dragons Rioting #9

Cykl: Dragons Rioting (tom 9)
Wydawnictwo: Waneko
Dragons Raiden
komiksy
Dejikos

Zakończenie Igrzysk Piekielnej Czerni! Rintaro staje do ostatecznego pojedynku z Saizo! Jednak Saizo korzysta ze swojej tajnej broni, a chłopak nagle znajduje się w podbramkowej sytuacji! Teraz może mu pomóc technika Gokushiki ze Szkoły Odbicia Bladego Księżyca w Jeziorze! Wszyscy starają się wywołać wybuch złości u Rintaro, ale czy będzie to takie łatwe?! Na dodatek, pojawia się chłopak używający technik założycieli Szkoły, czy to może on jest powodem przypadłości naszego bohatera?! A może… jest w stanie mu pomóc się jej pozbyć?!

Ostatni tom serii.

źródło opisu: Waneko, 2017