Monster Musume #1

Tłumaczenie: Sara Manasterska
Cykl: Monster Musume (tom 1)
Wydawnictwo: Studio JG
モンスター娘のいる日常
ecchi, fantasy, komedia, harem, manga
komiksy
AmyColl

Nasz bohater niespodziewanie zaczyna gościć w swoim domu urocze dziewczęta z rodziny Legendariae. Chociaż jest kompletnie niedoświadczonym w kontaktach z kobietami prawiczkiem, ma u nich ogromne powodzenie. Wkrótce wychodzi na jaw, że pod żadnym pozorem nie wolno mu znaleźć się w dwuznacznej (a co dopiero jednoznacznej!) sytuacji z żadną z dziewcząt. Oto pierwszy tomik tego niezwykłego komiksu...

Oto pierwszy tomik tego niezwykłego komiksu o stosunkach międzygatunkowych!

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl

Alderamin | 2017-11-08

Przyjemna dla oka erotyczna głupotka, z ciekawym pomysłem na (prostą) fabułę i zarysowanym uniwersum. Dobra na poprawienia humoru, z dużym stężeniem cycka na stronę. Bardzo ładnie rysowanego cycka!

ToTylkoOn | 2017-09-30
Przeczytana: 30 września 2017

Jak by to opisać, raczej nikt nie sięga po odrobinę erotyki dla fabuły. Przyjemnie się czyta, ładna kreska, pełna zabawnych sytuacji oraz przyjemnych dla oka widoków. Jeśli ktoś szuka przyjemnej w czytaniu komedii, z zarysem erotycznym, aby się odstresować serdecznie polecam.

Fantasy-Bestiarium | 2016-01-05

"Monster Musume #1" to pierwszy tom mangi o dziwnych i kontrowersyjnych stosunkach międzygatunkowych. Seria przeznaczona jest dla czytelników pełnoletnich, ze względu na miejscami wulgarną zawartość. Manga została wydana w ramach projektu "Osiem Macek", który od razu zwrócił moją uwagę. W polskim wydaniu na plus wychodzą przypisy oraz tłumaczenie. Podczas lektury bardzo polubiłem Centoreę, która nierozłącznie paraduje z mieczem. Przy, której lepiej nie poruszać kwestii robienia sushi z konia.

Bohater naszej opowieści Kimihito Kurusu, dopiero zaczyna wchodzić w intymne relacje z kobietami i jest zupełnie niedoświadczony w kontaktach z nimi. Jako prawiczek ma jednak wśród nich duże powodzenie. Gdy do jego domu zaczynają przybywać piękności nie z tego świata wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. Najpierw Kurusu przygarnia pod swój dach Miie, aby później w swoim domu zobaczyć harpie o imieniu Papi, centaurzyce Centoreę oraz kolejne panny nie z tego świata. W świecie gdzie...

Koszmar | 2015-09-03
Przeczytana: 27 sierpnia 2015

Humor, humor i jeszcze raz zakręcony humor. Oto czego można się spodziewać po tej mandze. No i sporo ecchi. Nie ma tu wybujałej fabuły, głębokich postaci czy jakiegoś przesłania, ot zakręcona historia ubrana w śmieszne scenki sytuacyjne. Do pośmiania się - jak najbardziej!