Książę

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
El Principe

Bohaterem książki jest Syn Wariego: diabeł i urodzony w sercu gór przywódca, który dzięki nierealnym obietnicom zdobywa poparcie narodu. Rządzi w atmosferze iluzji i nie istniejącej prosperity. Gdy w najkorzystniejszym dla siebie momencie postanawia odejść, lud z utęsknieniem czeka na jego powrót. Za kulisami zdarzeń działa bezcielesny i makiaweliczny doradca, który przygotowuje przyjście Mesjasza. Gdzie się jednak ukrywa Syn Wariego? W jaki sposób zamierza powrócić?

bambi18 | 2014-07-23

co to w ogóle jest?