Ucieczka z cienia

Wydawnictwo: Blatra

Trzymasz w dłoniach książkę osobliwą, opowiadającą dramatyczną historię człowieka, który przekonał się, że miłość zaczyna się od wielkich uczuć, potem przechodzi przez kłótnie i kończy się nienawiścią... że ślub jest magiczną granicą, po przekroczeniu której zanika żarliwe szaleństwo, stygnie krew i hormony... kończy się zakochanie, a zaczyna zwykłe kochanie, pozbawione niezbędnej pikanterii.

Iza | 2015-12-08

Czytelnik jest świadkiem niezwykłego uczucia kobiety po przejściach do mężczyzny z przeszłością, który nie może zrozumieć, że ze swoim cierpieniem trzeba się pogodzić, a nie walczyć. Książka zmusza do refleksji nad związkiem kobiety i mężczyzny, nad otaczającym ich uczuciem miłości. Czytelnik poznaje outsidera, który z powodu teatralnych scen przesadzonej życiowej pedanterii opuszcza toksyczny związek oraz nieprzychylny kraj i tysiące kilometrów dalej, w barwnej scenerii australijskiego outbacku poznaje kobietę, która diametralnie odmienia jego życie. Ale przychylne niebo nie przynosi mu ukojenia, nie uśmierza tęsknot… zajadłe głosy przeszłości nie milkną.

Donna | 2012-03-21

Świetna książka, choć trudną ją zrozumieć.

kitek8844 | 2012-07-08

trudno ja zrozumiec :/ i tyle na ten temat

Evalon | 2014-08-02
Moni | 2014-01-03