Głupia jak wszyscy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nastoletnie Problemy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
Głupia, wszyscy

Bogna, uczennica renomowanego liceum, nie potrafi zaaklimatyzować się w nowym środowisku, wśród rówieśników pochodzących z bogatych i wpływowych rodzin, z którymi dzieli ją wszystko. Wydarzy się jednak coś, co sprawi, że uczniowie będą musieli wspólnie podjąć decyzję wymagającą od nich dużej odwagi i dojrzałości. Czy stawią czoła wobec tej trudnej sytuacji i czy Bogna pokona swoje uprzedzenia i znajdzie z klasą nić porozumienia?

Coffie | 2010-10-31

Książka.. życiowa, jakich wiele. Jednak ta mi pozostała gdzieś na skraju pamięci, nic jej nie spycha w niepamięć. Warto ją zapamiętać, nawet jeśli ten typ książek już nas nie interesuje. Jest bowiem ona o tym, czy można w kila dni wkroczyć w świat dorosłych, odpowiedzialnych ludzi. Bogna, główna bohaterka i zarazem uczennica, chodzi do renomowanego liceum. W szkole nie jest lubiana, ma jedną ubogą koleżankę, która uczy się, nie dzięki rodzicom i ich pieniędzom, tylko uprzejmości innych osób.
Pewnego dnia muszą podjąć ważną decyzję i zacząć działać. A to wszystko przez jeden incydent. "Czy stawią czoła wobec tej trudnej sytuacji i czy Bogna pokona swoje uprzedzenia i znajdzie z klasą nić porozumienia?". Być może, być może, lecz ja nic nie zdradzę... Mogę jedynie powiedzieć, że koniec jest niejasny...praktycznie w ogóle nie istnieje...

Julia | 2013-09-11
Przeczytana: 08 września 2013

Książka dobra ale spodziewałam się czegoś lepszego.

Gabrysia10 | 2011-06-30
Przeczytana: 26 lutego 2010

Okropna książka. Wiem to głupie słowo ale była tak beznadziejna że nic innego nie przychodzi mi do głowy.Zanudziła mnie. Treść równie denna. Nie polecam!

Torwan_00 | 2012-02-04

Krótka i nudna opowieść o różnicach między ludźmi z bogatych i biednych rodzin. Plus kilka wzruszeń.

Olastyd | 2011-08-31
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo krótka opowieść o dziewczynie i jej przyjaciołach.

Wikusiaak | 2016-02-12
Przeczytana: 17 czerwca 2015

Książka genialna!
Uwielbiam!

klaudia10lat | 2011-10-06
Przeczytana: 07 października 2011

fajna ale trudno ją zrozumie

Lucy05 | 2016-10-16
Nioy | 2016-09-18