Głupia jak wszyscy

Okładka książki Głupia jak wszyscy Ewa Maria Ostrowska
Okładka książki Głupia jak wszyscy
Ewa Maria Ostrowska Wydawnictwo: Skrzat Seria: Nastoletnie problemy literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nastoletnie problemy
Skrzat
2009-04-09
1988-01-01
Głupia wszyscy

Mimo szczerych chęci ciężko mi ogarnąć tę pozycję. Kompletnie nie mój klimat. Chyba jestem za stara ;)
Nie odpowiada mi forma książki , to w jaki sposób jest napisana. Nudziło mnie bardzo i skutecznie zniechęcało do dalszej lektury.

Bardzo lubię książki tej autorki. Mają w sobie dużo ważnych przemyśleń, przemyca na kartach opowieści skrajne emocje. Opisuje relacje trudne przez co bardziej prawdziwe. Jak zwykle : polecam 🙂😊

Książka jest za krótka, żeby poruszyć czytelnika. Czytając miałam wrażenie, że jest to jakieś opowiadanie wyjęte z podręcznika do języka polskiego i moim zdaniem tam, ta historia powinna się znaleźć. Książka będzie na pewno bardziej odpowiednia dla młodszego odbiorcy.

2037

Ciekawi me, jak tą książkę odbierają obecni licealiści?

Ciekawi me, jak tą książkę odbierają obecni licealiści?

Cieniutka książka,nie najgorsze ilustracje. Czyta się szybko, ale nie dlatego, że fabuła "wciąga". Ciekawie pokazane relacje w klasie, ale za szybko. W lekturze pojawiały się również pewne nieścisłości i nie zostały rozwinięte interesujące wątki, jak zachowanie Czarka w stosunku do Bogny. Książka może być wartościowa dla pedagogów i osób zainteresowanych takimi tematami, ale nie wzbudziła we mnie tylu pozytywnych uczuć by polecać ją komu innemu.

Książka jest napisana prostym i przystępnym językiem, w sam raz dla młodych ludzi.
Mówi o problemach w szkole i różnicach między dziećmi z bogatych a biednych rodzin.
Bardzo króciutka opowieść, bo niecałe 100 stron.
Mi nie przypadła do gustu.

Bardzo króciutka opowieść, bo niecałe 100 stron.
Mi nie przypadła do gustu.

Książka genialna!
Uwielbiam!

Książka genialna!
Uwielbiam!

Krótka i nudna opowieść o różnicach między ludźmi z bogatych i biednych rodzin. Plus kilka wzruszeń.

fajna ale trudno ją zrozumie

fajna ale trudno ją zrozumie

Bardzo krótka opowieść o dziewczynie i jej przyjaciołach.

Bardzo krótka opowieść o dziewczynie i jej przyjaciołach.

• Oddane/ Już nie posiadam
  • • 🧢 Literatura młodzieżowa
  • Sprzedam/wymienię
  • Middle Grade, Literatura dziecięca

Dodaj cytat z książki Głupia jak wszyscy