biznes, finanse

z prawdziwą przyjemnością przekazujemy Czytelnikom nowe, zmienione wydanie znanego od lat podręcznika. zawiera on nowoczesną i zarazem przystępną prezentację podstawowych zagadnień współczesnej ekonomii, zarówno mikroekonomii, jak i makroekonomii. Najważniejsze zalety podręcznika:przystępny język wykładu, który pozwala studentom, jak również szerszemu kręgowi czytelników, na zrozumienie podstawowych problemów współczesnej ekonomii ujęcia algebraiczne wykorzystywane są w minimalnym, niezbędnym stopniu liczne ilustracje ułatwiają zrozumienie trudniejszych problemów odwoływanie się w toku analiz do polskiej rzeczywistości gospodarczej, co zdecydowanie wyróżnia podręcznik na tle tłumaczonych opracowań zagranicznych autorów.

hhohho | 2013-07-05
Przeczytana: lipiec 2013

Napisana przystępnym językiem, skrupulatnie wyjaśnione są różne problemy związane z ekonomią, kompendium wiedzy dla każdego studenta ekonomii i nauk pokrewnych. Myślę jednak, że dla "przypadkowego" czytelnika również może stanowić ciekawą lekturę ze względu na dosyć praktyczne zastosowanie wielu poruszonych tam kwestii. Natomiast, jeśli już mam szufladkować, to wolę mikro ;)

Antagonista Esklaważu | 2015-01-04

Propagandowe bzdury, albo wybitny debilizm autora. Tak czy siak- omijać.

| 2012-09-25
Przeczytana: lipiec 2012

Wiedza w pigułce. Jeden z wielu podręczników. Każdy ekonomista powinien uczciwie to przetrawić. Co ciekawe - spojrzenie na niektóre rzeczy już nieco "trąci myszką", ale to nie znaczy, że jest nieaktualne. W najnowszych dyskursach ekonomicznych zrezygnowano z podawanego tutaj rozumienia, ale i tak warto przyswoić ten materiał!

ŚliwkowaPanna | 2010-09-28

Studentowi ekonomii bardzo się przyda, w sumie jest to ekonomia w regułkach dla opornych;) przyjazny język i tłumaczenia zagadnień na przykładach.

Bożena | 2012-07-12

Czytana nie dla przyjemności, a na egzaminy z mikro- i makroekonomii. Przystępny język, jasno przekazane podstawowe zagadnienia ekonomiczne.

cynamon | 2013-07-24
Na półkach: Przeczytane, 2013

Pomocna na studiach, bardzo :)
Czytana "na szybkiego" przed egzaminami.

carolin | 2014-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2014