Podstawy ekonomii

Eugeniusz KwiatkowskiRoman Milewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN biznes, finanse
2005-01-01
1999-01-01
Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse
2005-01-01

Okładka książki Podstawy ekonomii Eugeniusz Kwiatkowski, Roman Milewski
0,0
Podstawy ekonomii Eugeniusz Kwiatkows...
Okładka książki Rynki pracy w okresie globalnego kryzysu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej Piotr Gabrielczak, Leszek Kucharski, Eugeniusz Kwiatkowski
0,0
Rynki pracy w ... Piotr Gabrielczak, ...
Okładka książki Podstawy ekonomii. Ćwiczenia i zadania Eugeniusz Kwiatkowski, Roman Milewski
7,0
Podstawy ekono... Eugeniusz Kwiatkows...

Język prosty i zrozumiały dla studenta pierwszego roku.Szybko się czyta i przyswaja wiedzę, mając już jakieś podstawowe pojęcie o tematyce z zakresu makro i mikroekonomii. Nie jest to najlepsza książka ekonomiczna z jaką miałam do czynienia, ale w nauce do egzaminu bardzo pomocna.

Jeden z wielu takich sobie podręczników.

Ekonomia na 5 + :)

Pomocna na studiach, bardzo :)
Czytana "na szybkiego" przed egzaminami.

Napisana przystępnym językiem, skrupulatnie wyjaśnione są różne problemy związane z ekonomią, kompendium wiedzy dla każdego studenta ekonomii i nauk pokrewnych. Myślę jednak, że dla "przypadkowego" czytelnika również może stanowić ciekawą lekturę ze względu na dosyć praktyczne zastosowanie wielu poruszonych tam kwestii. Natomiast, jeśli już mam szufladkować, to wolę mikro ;)

Wiedza w pigułce. Jeden z wielu podręczników. Każdy ekonomista powinien uczciwie to przetrawić. Co ciekawe - spojrzenie na niektóre rzeczy już nieco "trąci myszką", ale to nie znaczy, że jest nieaktualne. W najnowszych dyskursach ekonomicznych zrezygnowano z podawanego tutaj rozumienia, ale i tak warto przyswoić ten materiał!

Czytana nie dla przyjemności, a na egzaminy z mikro- i makroekonomii. Przystępny język, jasno przekazane podstawowe zagadnienia ekonomiczne.

Studentowi ekonomii bardzo się przyda, w sumie jest to ekonomia w regułkach dla opornych;) przyjazny język i tłumaczenia zagadnień na przykładach.

• Studia
  • Ekonomia
  • 2013
  • 2012
  • 2017
  • Finanse etc.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Podstawy ekonomii