830114520X
biznes, finanse

W każdym z szesnastu rozdziałów przeprowadzono analizę teoretyczną jednego z fundamentalnych tematów, takich jak: zatrudnienie i bezrobocie, globalizacja, pieniądz, konsumpcja i dochody. Przejrzysta struktura sprzyja hierarchizacji pojęć i zrozumieniu mechanizmów oraz procesów ekonomicznych. znajdujący się na końcu książki słownik umożliwia szybkie znalezienie definicji pojęć ekonomicznych.Książka przeznaczona dla licealistów, kandydatów na studia, studentów i wszystkich osób zainteresowanych zrozumieniem istoty zjawisk ekonomicznych.

Piotr Bąkowski | 2016-11-07
Przeczytana: 07 października 2016