biznes, finanse

Podręcznik ekonomii przeznaczony dla studentów szkół wyższych. Zawiera on syntetyczny wykład podstawowych zagadnień teorii ekonomii, zarówno mikro jak i makroekonomii. Zalecany jest szczególnie studentom zaocznych zawodowych studiów ekonomicznych oraz studentom kierunków nieekonomicznych oraz studentom kierunków nieekonomicznych posiadających w programie studiów zajęcia z ekonomii. Po uzupełnieniu treści poszczególnych rozdziałów prezentowanych podręcznika odpowiednią literaturą specjalistyczną będzie stanowić on doskonałą pomoc dydaktyczną także dla studentów magisterskich studiów ekonomicznych. Podręcznik może być pomocny również wszystkim zainteresowanym tematyką funkcjonowania gospodarki rynkowej.

Chaoticreader | 2016-04-11