Skuteczny marketing

Wydawnictwo: Kursor Multimedia
biznes, finanse

Jakie korzyści przynosi ukierunkowanie działań na klienta i na rynek Jak analizować sytuację wyjściową, tworzyć skuteczny plan marketingowy, a następnie go realizować W czym pomoże efekt skali Jak pokonać nawet najtrudniejszego konkurenta Tu dowiesz się wszystkiego, co zawsze chciałeś wiedzieć o marketingu BiznesNawigator to nowoczesna seria sprawdzonych przewodników po dżungli biznesu. Seria ta ułatwia szybkie zapoznanie się z wybranym zagadnieniem. Nie zawiera żadnych zbędnych informacji, tylko istotne fakty i przykłady zestawione w sposób umożliwiający ich łatwe przyswajanie. Zamieszczone na końcu rozdziałów listy kontrolne sprawdzają nabyte już wiadomości oraz wskazują na zagadnienia, do których należy jeszcze powrócić. Te niezbędniki przedsiębiorczych to inna niż wszystkie dostępne na polskim rynku seria publikacji. Fachowcy z różnych dziedzin z wieloletnim doświadczeniem przedstawiają w profesjonalny, ale bardzo przystępny, rzeczowy oraz zwięzły i przejrzysty sposób treści z zakresu marketingu, technik kreatywności, skutecznej sprzedaży, prezentacji, prowadzenia narad, benchmarkingu, metod manipulacji, prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Femme | 2011-11-10