Człowiek przyszłości. Pierwszy krok w przyszłość

Tłumaczenie: Ludmiła Walczak
Wydawnictwo: Satja Juga
5 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Łazariew, Karma,
mateuszadrian

Przedstawiamy pierwszą książkę z serii „Człowiek przyszłości”. Jaki ma być człowiek przyszłości? Jakie cechy powinien posiadać oraz jak odnosić się do świata i samego siebie? W tej książce znajdziecie praktyczne rady, prawdziwe historie z życia, odpowiedzi na pytania Czytelników i wiele innych, ważnych informacji obejmujących wszystkie poziomy ludzkiego życia. Aby być zdrowym fizycznie i...

Aby być zdrowym fizycznie i duchowo, trzeba mieć prawidłowe wyobrażenie o otaczającym świecie i jego prawach. Informacja o tym jest zaszyfrowana w świętych księgach. Autor prostym i zrozumiałym językiem wyjaśnia, na czym polega istota różnych systemów religijnych, do czego sprowadzają się główne prawa wszechświata, jak osiągnąć harmonię i stać się nowym człowiekiem.

źródło opisu: http://www.diagnostykakarmy.pl/pl/p/Czlowiek-przyszlosci/61

źródło okładki: http://www.diagnostykakarmy.pl/pl/p/Czlowiek-przyszlosci/61

Magdalena | 2017-07-11

W tej książce pan Łazariew rozprawia się z pojęciem przyszłości. Tak jak w poprzednich tytułach podaje przykłady z praktyki z klientami. Teoretycznie nie ma tu wiele nowego, oprócz nacisku, aby nie przywiązywać się do swojej przyszłości, nie ubóstwiać jej - jak pisze autor. Warto sięgnąć po "Człowieka przyszłości" po prostu dlatego, że książki Łazariewa zwracają naszą myśl ku Bogu oraz każą zastanowić się nad sobą samym.
Bez rewolucji, ale może być. Szczególnie dla kogoś kto za bardzo lubi martwić się o przyszłość. ;-)

książek: 2058
Antagonista Esklaważu | 2016-12-11