albumy
Loncia

Album poświęcony jest widokom panoramicznym Tatr z miejsc dostępnych szlakami turystycznymi zarówno z obszaru Polskich jak i Słowackich części górotworu. W każdej z panoram szczegółowo opisane są szczyty i doliny widoczne na zdjęciu, z podaną wysokością. Opisy elementów panoram znajdują się poza obrębem zdjęć, nie ingerując w zdjęcie. Dzięki temu album jest świetnym materiałem poznawczym i...

Opisy elementów panoram znajdują się poza obrębem zdjęć, nie ingerując w zdjęcie. Dzięki temu album jest świetnym materiałem poznawczym i szkoleniowym dla wszystkich chcących poznać i zapamiętać widoki z poszczególnych szczytów i przełęczy.

Książka zawiera 60 szczegółowo opisanych panoram - od Siwego Wierchu w Tatrach Zachodnich, aż po Szeroką Przełęcz w Tatrach Bielskich. Wśród nich są 33 panoramy dookólne - 360 stopni. Ponadto panoramy zawierają opisy dostępnych szlaków turystycznych tatrzańskich szczytów i przełęczy.

źródło opisu: okładka książki

Roman Dłużniewski | 2016-12-21

Przepiękny album o Tatrach. Mnóstwo wspaniałych zdjęć i równie mnóstwo opisów. Dla każdego, nie tylko dla taterników.

Loncia | 2016-07-20
Przeczytana: lipiec 2016

Przepięknie wydany album z mnóstwem panoram Tatr (zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie) wraz z objaśnieniami. Właśnie takiej pozycji od miesięcy bezskutecznie poszukiwałam - książki, która zawiera kilkadziesiąt, a nie kilka panoram Tatr, często z dookólnym widokiem. Pomocna osobom, którym nie wystarczą piękne widoki same w sobie, a mają potrzebę znajomość nazw tego, na co patrzą. Jestem absolutnie zachwycona i zakochana. Zarówno w albumie, jak i (jeszcze bardziej!) w Tatrach :).

Daniel_N | 2017-03-23
Edyta | 2017-02-06