Mam już 5 lat. Elementarz przedszkolaka

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Seria elementarzy „Mam już 3 lata”, „Mam już 4 lata”, „Mam już 5 lat” została przygotowana w oparciu o program nauczania w przedszkolu i tematycznie nawiązuje do następujących po sobie pór roku. Dziecko w sposób naturalny poznaje przyrodę, uczy się podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa. Zadania dotyczące świąt i rocznic są okazją do rozmów o ich znaczeniu, pomagają budować relacje rodzinne i sprzyjają poznawaniu zasad zachowania w grupie przedszkolnej. Ciekawe i dostosowane do możliwości dziecka zadania: labirynty, historyjki obrazkowe, zadania rozwijające logiczne myślenie oraz ćwiczenia w rysowaniu spotkają się z zainteresowaniem przedszkolaków. Dodatkową atrakcją książki jest bogaty zestaw naklejek niezbędnych do wykonania wybranych zadań.
Elementarze z serii „Mam już 3 lata, Mam już 4 lata, Mam już 5 lat” polecamy do pracy i zabawy w domu oraz przedszkolu.