Moje cyferki 5-6 lat. Książeczka edukacyjna z naklejkami

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Drodzy Rodzice! Seria zeszytów ?Moje literki" i ?Moje cyferki" przeznaczona jest dla pięcio-, sześcio- i siedmiolatków, czyli dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką liter oraz cyfr. Zadania w tych książeczkach mają formę kolorowanek i prostych łamigłówek. Dziecko znajdzie tu również bogaty zestaw szlaczków, liter i cyfr do pisania po śladzie. Dzięki nim rozwinie swe zdolności manualne,...

Drodzy Rodzice!

Seria zeszytów ?Moje literki" i ?Moje cyferki" przeznaczona jest dla pięcio-, sześcio- i siedmiolatków, czyli dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką liter oraz cyfr. Zadania w tych książeczkach mają formę kolorowanek i prostych łamigłówek. Dziecko znajdzie tu również bogaty zestaw szlaczków, liter i cyfr do pisania po śladzie. Dzięki nim rozwinie swe zdolności manualne, ukształtuje charakter pisma, rozwinie myślenie logiczne oraz nauczy się wykonywania prostych działań matematycznych. Dodatkową atrakcją serii ?Moje literki" i ?Moje cyferki" jest zestaw kolorowych naklejek.