Akademia 5-latka

Seria: Świat Malucha
Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Rekomendowane przez Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej w Krakowie ćwiczenia z naklejkami, rozwijające podstawowe sprawności dzieci w wieku przedszkolnym. Dużym walorem opracowania są zadania wspomagające procesy myślowe oraz ćwiczenia do nauki pisania i czytania, doskonalące analizę i syntezę wzrokową. Książeczki zawierają również zadania rozwijające sprawność manualną dzieci, m.in....

i syntezę wzrokową. Książeczki zawierają również zadania rozwijające sprawność manualną dzieci, m.in. wklejanie w odpowiednie miejsca naklejek, rysowanie po śladzie czy łączenie elementów.