Co robisz Olu w swoim przedszkolu? Gry i zabawy w przedszkolu

Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Co robisz Olu w swoim przedszkolu? to opracowane przez doświadczonego pedagoga książeczki edukacyjne przybliżające życie w grupie przedszkolnej. Opracowania te powstały z myślą o dzieciach (cztero-, pięcioletnich) po raz pierwszy idących do przedszkola Książeczki zawierają proste zabawy graficzne podnoszące zdolności manualne (kolorowanie, łączenie punktów), ćwiczenia kształcące spostrzegawczość (wklejanie naklejek w odpowiednie miejsca, szukanie małych elementów na dużej ilustracji) oraz zadania rozwijające koncentracjęi umiejętność budowania wypowiedzi.Co robisz Olu w swoim przedszkolu? jest częścią rekomendowanego przez krakowski Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej cyklu Świat Malucha. Seria pomyślana jako cykl wczesnego wspierania rozwoju dzieci od trzeciego roku życia aż do nauczania zintegrowanego jest znakomitą pomocą dla rodzicówi nauczycieli.