Lena. Kuchenny zawrót głowy

Seria: Lena
Wydawnictwo: Debit
youstyna

Mama ma urwanie głowy z dziećmi, jest bardzo zabiegana i chyba nie zdąży dziś przygotować obiadu… Lena czuje, że musi wkroczyć do akcji. Zrobi rodzicom niespodziankę i przygotuje dla nich obiad. To przecież nic trudnego. Ups! W kuchni nie wszystko idzie po jej myśli. Co chwilę coś się rozlewa albo ląduje na podłodze. Braciszek oczywiście dzielnie pomaga siostrze, plącząc się jej pod nogami. Czyżby katastrofa? Wręcz przeciwnie! Omlet w wydaniu Leny smakuje wyśmienicie, a deser jest przepyszny. Warto czasem postawić na samodzielność!

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1792844-lena-kuchenny-zawrot-glowy

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1792844-lena-kuchenny-zawrot-glowy