Moje ciało. Pixi. Ja wiem!

Seria: Pixi Ja wiem!
Wydawnictwo: Media Rodzina
youstyna

Pewnie kiedyś zastanawialiście się, co tak naprawdę znajduje się wciele, pod skórą, ijak to się dzieje, że wszystko tak dobrze "tam" działa. Ciało człowieka to wielka tajemnica, ale Wy macie szansę ją zgłębić już dziś, sięgając po tę książkę. Pixi Ja wiem! to seria skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania ichcą...

Pixi Ja wiem! to seria skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania ichcą wiedzieć więcej. To pierwsze źródło wiedzy podanej w bardzo ciekawy iprzystępny sposób. Wystarczy spojrzeć na przykładowe tematy: dinozaury, pogoda, planety igwiazdy, samoloty, morze, kolej, psy iwilki, piłka nożna.

Każda książka przynosi krótkie informacje, podzielone na różne zagadnienia. Jest quiz isą zadawane przez Pixi zagadki dotyczące wiedzy zdobytej w trakcie lektury. A wszystko to bogato inowocześnie ilustrowane. Książeczki ztej serii, sprawdzone przez fachowców zdanej dziedziny ipedagogów, są też zachętą do pogłębiania wiedzy.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-449076-moje-cialo-pixi-ja-wiem

źródło okładki: http://bonito.pl/k-449076-moje-cialo-pixi-ja-wiem

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!