Krokodyl Kevin. Małe zoo Lucy

Seria: Małe zoo Lucy
Wydawnictwo: Debit
youstyna

Co za niezwykli sąsiedzi! Mają różki, ryjki, ogonki i trąbki... Ach, Przecież Lucy mieszka koło ZOO! Co wieczór przed snem dziewczynka wymyka się przez okienko swojego pokoju i zjeżdża na ziemię po długiej szyi żyrafy Georginy, a potem słucha opowieści, którą przygotowały dla niej zwierzątka... Kevin miał wspaniałych przyjaciół: kaczkę Dors i żółwia Toby`ego. Jednak pewnego dnia postanowił zostać prawdziwym krokodylem, jak Wiktor. I co się wydarzyło? Seria Małe ZOO Lucy-sześć książeczek o zwierzątkach: Żyrafa Georginia, Kangurek Joey, Zebra Zed, Henrietta włochata hipcia, Niedźwiedź polarny Snowbert, Krokodyl Kevin.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/krokodyl-kevin-male-zoo-lucy/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/krokodyl-kevin-male-zoo-lucy/