Indianka

Druga część niezwykłych, emocjonujących i wzruszających historii, zawartych w bajkach inspirowanych potrzebą akceptacji dzieci innego koloru skóry czy kraju z którego pochodzą. Bajki, które znalazły się w tej książce pozwolą za pomocą bajkowych bohaterów wytłumaczyć najmłodszym, że kolor skóry nie oznacza tego, że ktoś jest gorszy. Bajki te to finalistki Ogólnopolskiego Konkursu "Niezwykłe Bajki".

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Basia Pelc | 2017-03-19
Przeczytana: 19 marca 2017

Nie podobała mi się czcionka. Według mnie cała szata graficzna pozostawiała wiele do życzenia. To był taki misz masz, który gryzł mnie w oczy i po prostu przeszkadzał. Szkoda, bo bajki/teksty mi się podobały.

Indianka | 2016-06-23
Przeczytana: czerwiec 2016

Książka, której jestem współautorką. Moja bajka nosi tytuł "Maciuś" i opowiada o relacjach ciemnoskórego chłopca z resztą klasy. Bardzo polecam!

nova | 2016-11-24
Na półkach