9788320050790
zdrowie, medycyna
youstyna

Publikacja stanowi kompendium wiedzy geriatryczno-gerontologicznej. Jest szczegółowym i wielodziedzinowym opracowaniem zbiorowym, ujmującym w jedną całość najważniejsze problemy dotyczące populacji osób starszych. Charakteryzuje się holistycznym ujęciem problemu starzenia się społeczeństwa. Książka adresowana jest do osób, które w swojej pracy mają styczność z osobami starszymi - do lekarzy,...

Książka adresowana jest do osób, które w swojej pracy mają styczność z osobami starszymi - do lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów, specjalistów zdrowia publicznego, opiekunów osób starszych. Będzie również przydatna dla studentów kierunków medycznych, psychologicznych i społecznych, a także dla słuchaczy studiów podyplomowych czy uczestników różnego rodzaju kursów, szkoleń oraz warsztatów.

źródło opisu: http://www.ibuk.pl/fiszka/158759/opieka-nad-osobami-starszymi.html

źródło okładki: http://www.ibuk.pl/fiszka/158759/opieka-nad-osobami-starszymi.html

alfabery | 2018-03-08
Natala | 2016-12-13