Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia

Okładka książki Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Joanna Piątek
Okładka książki Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
2016-01-01
2016-01-01
56 min.
wiara Bóg Jezus modlitwa zawierzenie miłosierdzie

Okładka książki Kino Krzysztofa Zanussiego Joanna Piątek, Waldemar Piątek, Stanisław Zawiśliński
Kino Krzysztof... Joanna Piątek, Wald...

"Celem tej małej książeczki nie jest "konkurs" na najskuteczniejsze i najpiękniejsze wezwanie. Każdy bowiem ma swoje ulubione modlitwy, które otwierają jego własne serce na działanie Boga". Dla mnie największą wartość z tego tekstu mają: przekaz Pana Jezusa skierowany do ludzkości poprzez osobę księdza Dolindo Ruotolo oraz treść modlitwy nazwanej "Jezu, Ty się tym zajmij" będącej aktem zawierzenia Jezusowi Chrystusowi.

Króciutka, ale skondensowana esencja zycia 🙏🏻

Króciutka, ale skondensowana esencja zycia 🙏🏻

Przepiękne modlitwy. Nie mam potrzeby tego opisywać. Trzeba po prostu zawierzyć.
Całym sercem polecam.

Całym sercem polecam.

Jezu Ty się tym zajmij. Joanna Piątek. Życie pisze różne scenariusze. Chcemy kontrolować wszystko i mieć plan na każdą okoliczność. Nie da się. Nic nie jest pewne i trzeba doceniać to co jest dziś. Życie potrafi dowalić tak mocno, że ciężko się pozbierać. Wielu ludzi jest zrezygnowanych i nie potrafi funkcjonować po „krachu” - ale tym życiowym. Ta mała książeczka oczywiście pomoże tylko wierzącym, ale również tym, którzy nie lubią się modlić. Akt zawierzenia to najprostsza modliwa. Dla każdego bez wyjątku. Masz odwagę, aby tego dokonać?

"O Jezu, zawierzam się Tobie, Ty się tym zajmij" - to tekst modlitwy podyktowany ks. Dolindo Ruotolo w prywatnym objawieniu. "Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu problemów - te słowa są dla Ciebie" - pisze autorka na tylnej okładce tej niewielkich rozmiarów książeczki. Poleciła mi ją koleżanka. Jola, powiedziała, nie rycz, nie płacz, zaufaj i zawierz Jezusowi. Przeczytałam więc, zamykam oczy, wypowiadam słowa i ufam,że ta krótka modlitwa mi pomoże. Ponad osiem miesięcy temu potrącił mnie nastolatek na pasach i do dziś nie chodzę. Reszty pisać nie muszę. Polecam zapoznać się wszystkim potrzebującym, zajmie Wam to najwyżej 20 minut.

Nie ma nic lepszego niż pełne zawierzenie Jezusowi. Absolutnie dla tych wszystkich, którzy są zagubieni i na siłę próbują sami rozwiązywać swoje problemy. A to Pan Jezus potrafi najlepiej się nami zaopiekować.

Niesamowita ksiażka, która zawier wszystko co trzeba, Krótką historie życia ojca Dolindo Ruotolo, jak i przetłumaczenie jego modlitwy bezpośrednio z włoskiego.

To naprawdę skuteczna modlitwa !! Całkowite zawierzenie Jezusowi czyni cuda !! Spróbujcie.

"Jezu,Ty się tym zajmij",to niewielkich rozmiarów książeczka,która zawiera pełny tekst aktu zawierzenia,jaki został przekazany przez Pana Jezusa księdzu Dolindo podczas jednej z jego głębokich, mistycznych modlitw.I jak zostało zaznaczone we wskazówkach podanych na wstępie :"Jako troskliwy Ojciec chce nam pomagać zarówno w sprawach duchowych, jak i materialnych " akt zawierzenia ma służyć nam zawsze i wszędzie - tu i teraz. Wystarczy tylko wyciszyć się, zamknąć oczy i dać się prowadzić Jezusowi we wszystkich sprawach; a On obiecuje nam, że tym wszystkim się zajmie. Akt zawierzenia ma większą moc niż setki modlitw- trzeba tylko nauczyć się stosować go w naszym codziennym życiu; nie marnować czasu na niepotrzebne zamartwianie się, tylko życie przeżywać z Bogiem- dobrze jest mieć takiego przewodnika...Polecam

• 2017
  • Religijne
  • 2017

Joanna Piątek Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Zobacz więcej