Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
Miriam

Niezwykła modlitwa zawierzenia, która podbija serca wiernych na całym świecie. „Jezu, Ty się tym zajmij” to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia. Jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia: „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami: Jezu, Ty się tym zajmij. (...) Czyń tak we...

Niezwykła modlitwa zawierzenia, która podbija serca wiernych na całym świecie.

„Jezu, Ty się tym zajmij” to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia. Jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia: „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami: Jezu, Ty się tym zajmij. (...) Czyń tak we wszystkich swoich potrzebach; czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, ciągłe, ciche cuda. Poprzysięgam wam na moją Miłość. Zajmę się tym, zapewniam was”. Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”.

Jeśli masz przed sobą trudny wybór – te słowa są dla Ciebie.
Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu problemów – te słowa są dla Ciebie.
Jeśli chcesz być niesiony na ramionach przez samego Boga... – te słowa są dla Ciebie.

źródło opisu: http://rafael.pl/produkt/jezu-ty-sie-tym-zajmij-modlitwa

źródło okładki: http://rafael.pl/design/_gallery/_orginal/2157.jpg

iwona | 2017-01-27

"Jezu,Ty się tym zajmij",to niewielkich rozmiarów książeczka,która zawiera pełny tekst aktu zawierzenia,jaki został przekazany przez Pana Jezusa księdzu Dolindo podczas jednej z jego głębokich, mistycznych modlitw.I jak zostało zaznaczone we wskazówkach podanych na wstępie :"Jako troskliwy Ojciec chce nam pomagać zarówno w sprawach duchowych, jak i materialnych " akt zawierzenia ma służyć nam zawsze i wszędzie - tu i teraz. Wystarczy tylko wyciszyć się, zamknąć oczy i dać się prowadzić Jezusowi we wszystkich sprawach; a On obiecuje nam, że tym wszystkim się zajmie. Akt zawierzenia ma większą moc niż setki modlitw- trzeba tylko nauczyć się stosować go w naszym codziennym życiu; nie marnować czasu na niepotrzebne zamartwianie się, tylko życie przeżywać z Bogiem- dobrze jest mieć takiego przewodnika...Polecam

Konwalia | 2017-06-05
Przeczytana: 03 czerwca 2017

To naprawdę skuteczna modlitwa !! Całkowite zawierzenie Jezusowi czyni cuda !! Spróbujcie.

potulna | 2017-09-09

Niesamowita ksiażka, która zawier wszystko co trzeba, Krótką historie życia ojca Dolindo Ruotolo, jak i przetłumaczenie jego modlitwy bezpośrednio z włoskiego.

Gabriela | 2017-11-01
Przeczytana: październik 2017