Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
ManiaCzytania

Niezwykła modlitwa zawierzenia, która podbija serca wiernych na całym świecie. „Jezu, Ty się tym zajmij” to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia. Jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia: „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami: Jezu, Ty się tym zajmij. (...) Czyń tak we...

Niezwykła modlitwa zawierzenia, która podbija serca wiernych na całym świecie.

„Jezu, Ty się tym zajmij” to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia. Jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia: „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami: Jezu, Ty się tym zajmij. (...) Czyń tak we wszystkich swoich potrzebach; czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, ciągłe, ciche cuda. Poprzysięgam wam na moją Miłość. Zajmę się tym, zapewniam was”. Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”.

Jeśli masz przed sobą trudny wybór – te słowa są dla Ciebie.
Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu problemów – te słowa są dla Ciebie.
Jeśli chcesz być niesiony na ramionach przez samego Boga... – te słowa są dla Ciebie.

źródło opisu: http://rafael.pl/produkt/jezu-ty-sie-tym-zajmij-modlitwa

źródło okładki: http://rafael.pl/design/_gallery/_orginal/2157.jpg

Jolka | 2018-04-15
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 12 kwietnia 2018

"O Jezu, zawierzam się Tobie, Ty się tym zajmij" - to tekst modlitwy podyktowany ks. Dolindo Ruotolo w prywatnym objawieniu. "Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu problemów - te słowa są dla Ciebie" - pisze autorka na tylnej okładce tej niewielkich rozmiarów książeczki. Poleciła mi ją koleżanka. Jola, powiedziała, nie rycz, nie płacz, zaufaj i zawierz Jezusowi. Przeczytałam więc, zamykam oczy, wypowiadam słowa i ufam,że ta krótka modlitwa mi pomoże. Ponad osiem miesięcy temu potrącił mnie nastolatek na pasach i do dziś nie chodzę. Reszty pisać nie muszę. Polecam zapoznać się wszystkim potrzebującym, zajmie Wam to najwyżej 20 minut.

iwona | 2017-01-27

"Jezu,Ty się tym zajmij",to niewielkich rozmiarów książeczka,która zawiera pełny tekst aktu zawierzenia,jaki został przekazany przez Pana Jezusa księdzu Dolindo podczas jednej z jego głębokich, mistycznych modlitw.I jak zostało zaznaczone we wskazówkach podanych na wstępie :"Jako troskliwy Ojciec chce nam pomagać zarówno w sprawach duchowych, jak i materialnych " akt zawierzenia ma służyć nam zawsze i wszędzie - tu i teraz. Wystarczy tylko wyciszyć się, zamknąć oczy i dać się prowadzić Jezusowi we wszystkich sprawach; a On obiecuje nam, że tym wszystkim się zajmie. Akt zawierzenia ma większą moc niż setki modlitw- trzeba tylko nauczyć się stosować go w naszym codziennym życiu; nie marnować czasu na niepotrzebne zamartwianie się, tylko życie przeżywać z Bogiem- dobrze jest mieć takiego przewodnika...Polecam

Konwalia | 2017-06-05
Przeczytana: 03 czerwca 2017

To naprawdę skuteczna modlitwa !! Całkowite zawierzenie Jezusowi czyni cuda !! Spróbujcie.

potulna | 2017-09-09

Niesamowita ksiażka, która zawier wszystko co trzeba, Krótką historie życia ojca Dolindo Ruotolo, jak i przetłumaczenie jego modlitwy bezpośrednio z włoskiego.

Paulina | 2018-03-04

Nie ma nic lepszego niż pełne zawierzenie Jezusowi. Absolutnie dla tych wszystkich, którzy są zagubieni i na siłę próbują sami rozwiązywać swoje problemy. A to Pan Jezus potrafi najlepiej się nami zaopiekować.

Katarzanka | 2018-11-04
Jancysia | 2018-10-26