Na wakacjach

Wydawnictwo: Debit
youstyna

Nadeszła pora na długo oczekiwane wakacje! Nieważne, czy na wsi, w mieście, nad wodą, w górach, latem, czy zimą – zapierające dech w piersiach widoki i niezapomniane wrażenia są gwarantowane. Zasłużony odpoczynek umilą zadania polegające na odnajdywaniu elementów ukrytych na barwnych ilustracjach. Zobacz, jakie atrakcje czekają na dzieci i dorosłych podczas wakacji i sprawdź swoją spostrzegawczość.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1156974-na-wakacjach

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1156974-na-wakacjach

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!