Jonka, Jonek i Kleks

Seria: Czytam Sobie. Poziom 1: Składam Słowa
Wydawnictwo: Egmont Polska
czytam sobie, nauka czytania, Kleks
Gabi_Kotek

Jonka, Jonek i Kleks to klasyka polskiego komiksu dziecięcego. Dwoje sympatycznych dzieciaków dzięki Kleksowi trafia do wspaniałego świata marzeń i fantazji. Teraz po raz pierwszy o ich przygodach mogą przeczytać także najmłodsi – w serii Czytam sobie.

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl

Rydzynianka | 2017-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2017

Jak to na pierwszy poziom czytania przystało - krótko i zwięźe ;)

AnnaSikorska | 2016-10-14

Umiejętność czytanie jest jedną z ważniejszych umiejętności. Kolejnymi jest zrozumienie tekstu, systematyczność oraz wyobraźnia pozwalająca zrozumieć czytany tekst. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby czytać z dzieckiem od pierwszych dni. Wprowadzanie w świat słów, znaczeń, otaczającego świata bardzo ułatwi dziecku naukę mówienia, czytania, a później przyczyni się do sukcesów edukacyjnych.
Jedną z naszych ulubionych serii, która pozwala nam na wspólne czytanie jest „Czytam sobie”. Podzielono ją na trzy poziomy odpowiadające nabytym przez dzieci umiejętnościom, dzięki czemu mali czytelnicy będą mogli nie zniechęcą się źle dobranymi tekstami. Interesujące historie, proste zdania przechodzące w coraz bardziej skomplikowane na kolejnych etapach pozwolą rodzicom na śledzenie postępów dziecka, a małemu odkrywcy na poznawanie interesujących przygód i różnorodnych bohaterów. Bardzo duża różnorodność zapewni dużo zabawy oraz pomoże w odkrywaniu własnych upodobań czytelniczych.
Najnowszą...