Psychiatra

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
satyra
Maciej Wołk

Dlaczego boimy się pójść do psychiatry? Bo inni uznają nas za wariata? Bo psychiatra uzna nas za wariata? Zwłaszcza ten ostatni, bo przecież psychiatrzy to najzdrowsi umysłowo ludzie na świecie, prawda? Ale czy na pewno? Książka „Psychiatra” to zbiór opowiadań, w których psychiatrzy zachowują się dziwnie, niepoczytalnie, ulegają halucynacjom. Wszystkie postaci występujące w opowiadaniach są fikcyjne. Wszelkie podobieństwo do osób prawdziwych jest całkowicie przypadkowe i niezamierzone.

źródło opisu: http://cyfroteka.pl/ebooki/Psychiatra-ebook/p0407292i040

źródło okładki: http://cyfroteka.pl/ebooki/Psychiatra-ebook/p0407292i040

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!