Moje pierwsze wierszyki. Dzikie zwierzęta

Wydawnictwo: Buchmann
youstyna

„Moje pierwsze wierszyki. Dzikie zwierzęta” to niezwykła, edukacyjna, bogato ilustrowana książeczka z zabawnymi wierszykami, która w lekki, przyjemny i wesoły sposób ukazuje dzieciom świat dzikich zwierząt. Dzięki rymowanym wierszykom oraz wesołym obrazkom, książeczka pozytywnie wpływa również na wyobraźnię dziecka oraz pobudza jego ciekawość świata. Znakomicie stymuluje rozwój emocjonalny i...

Dzięki rymowanym wierszykom oraz wesołym obrazkom, książeczka pozytywnie wpływa również na wyobraźnię dziecka oraz pobudza jego ciekawość świata. Znakomicie stymuluje rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka! "

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!