Mała historia Soboru Watykańskiego II

Wydawnictwo: WAM
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Mała historia Soboru Watykańskiego II, zwanego soborem przełomu, została napisana dla szukających zarówno informacji wstępnych, jak i syntezy jego dokonań. W zamiarze stanowi ona pomoc dla każdego zainteresowanego Kościołem i jego funkcjonowaniem we współczesnym świecie. Niczego nie zamierza Czytelnikowi narzucać, ale stara się pobudzić do własnej refleksji i głębszego zrozumienia tego, co nazywam

Łukasz | 2013-04-05

Już sam opis książki jest stronniczy i modernistyczny. w tym temacie polecam książkę o. Ralph Wilgten SVD pt. "Ren wpada do Tybru. Historia Soboru Watykańskiego II".

Imachuemanch | 2013-08-20