Bohaterowie historii świata

Wydawnictwo: Videograf II
historyczna

Książka zawiera sylwetki 76 osób, które miały znaczący wpływ na losy świata w ciągu całe jego historii. Są tu m.in. twórcy wielkich światowych religii, słynni władcy i politycy naukowcy i wynalazcy. W każdym tekście znajdują się istotne informacje o życiu i działalności danej osoby, a także o jej znaczeniu w historii świata. Dodatkowym walorem książki jest jej szata graficzna oraz bogaty materiał ilustracyjny będący uzupełnieniem treści. Bohaterowie historii świata mogą stanowić cenną pomoc dydaktyczną dla uczniów poznających historię powszechną..

Bogra | 2015-02-02
Karolina | 2013-06-25