Miłość w stereo, czyli Heartbreakers

Wydawnictwo: Akapit Press
The Heartbreakers
ew_cia

Nastoletnia Stella chce za wszelką cenę sprawić chorej siostrze najlepszy prezent urodzinowy na świecie! Nawet, jeśli w ciągu kilku godzin musiałaby zdobyć autograf jej ukochanego wokalisty! Los sprawia, że dziewczyna spotyka wkrótce sympatycznego chłopaka z gitarą. To właśnie Olivier Perry – idol siostry! Tymczasem Stella nie ma o tym pojęcia...

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl

Weatherwax | 2018-09-02
Przeczytana: 01 września 2018

Miałam w planach napisać, że książka ta jest lekka łatwa i przyjemna, ale wcale tak nie jest. Owszem, jest przyjemna, ale do lekkich nie należy. Niby kolejna historia o gwieździe rocka, a raczej popu, i zwykłej dziewczynie, a jednak, jest w tym opowiadaniu coś wyjątkowego i oryginalnego. I tutaj można by ją porównać do „Oddychaj mną" Abbi Glines, gdzie fabuła książki była jedynie tłem dla kilku miłosnych (a raczej erotycznych) scen miedzy głównymi bohaterami. Tymczasem w „Miłość w stereo”, uczucie Stelli i Oliviera wcale nie jest najważniejszym wątkiem i jest opisane o wiele ładniej i z klasą. Jednocześnie, postać głównej bohaterki jest o wiele ciekawsza i barwniejsza. Jej historia bardziej mnie wciągnęła niż życie całego zespołu, którego członkiem był Olivier. Autorka porusza ciężki temat choroby nowotworowej, z którą zmaga się siostra Stelli oraz tego jak ta choroba wpływa na pozostałych członków rodziny.
Nie bardzo rozumiem po co autorka wprowadziła wątek trojaczków, według...

zuziam26 | 2017-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2017

Idealna młodzieżówka na lato!
"Miłość w stereo, czyli Heartbreakers" autorstwa Ali Novak wpadła w moje ręce zupełnie przypadkiem. Zaczęłam ją czytać podczas długiej podróży w Bieszczady. Gdy tylko pojawił się wątek boysbandu- przepadłam całkowicie. Książka w piękny sposób ukazuje miłość i więzi, które tworzą się między rodzeństwem oraz wsparcie, które daje ono sobie w każdej chwili. Główna bohaterka nie irytuje, lecz pokazuje nam jak mogą różnić się od siebie nastolatki, ale tez jak ciężko jest im zdecydować jak się ukierunkować w walce o dobrą przyszłość. Nigdy nie jest łatwe wybrać co się chce robić oraz gdzie, a Stella w piękny sposób pokazuje, że do pomocy mamy rodzinę oraz przyjaciół, którzy nigdy nas nie opuszczą i zawsze wesprzą całym sercem!

Zaczytana | 2017-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2017

Od początku czułam że fabuła przypadnie mi do gustu i wcale się nie zawiodłam,zwykły romans ale jednak zachwycił mnie sam pomysł i może kiedyś do niej wrócę.

wiki5 | 2017-03-20

Książkę dość szybko się czyta. Pokazuje nam ze dla ukochanej osoby jesteśmy w stanie zrobić wszystko , nawet rzeczy których nie lubimy.

Nie spodziewałam się, że ta książka okaże się naprawdę fajną i przyjemną młodzieżówką. Jak tylko przeczytałam opis stwierdziłam, że będzie nudna jak flaki z olejem, ale okazała się wciągająca i słodka, jak najbardziej w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Główna bohaterka Stella ma siostrę która jest chora na raka. Jej bliźniaczka uwielbia zespół Heartbreakers, za to Stella ich nie cierpi. Dziewczyna razem ze swoim bratem postanawiają zrobić ich chorej siostrze wspaniały i niepowtarzalny prezent na urodziny, czyli zdobyć autograf od ulubionego zespoły Cary. Po drodze wstępują do Starbucksa i Stella spotyka tam pewnego chłopaka... Nie wiedziała jeszcze wtedy, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze.

Bardzo fajna i przyjemna książka. Bohaterowie nie są denerwujący i ich miłość nie jest aż tak bardzo naciągana.
Polecam!

Sylwia222 | 2017-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Książka Super😀 Przydałby się ciąg dalszy bochaterów zespoł czyli JJ-a, Aleca oraz Xsandra a także losy bliźniaków Stelli 😀 Cary i Drew 😀 Polecam

BookBooshka | 2016-09-18

Każda nastolatka przechodzi fascynacje kimś, kogo życie wydaje jej się spełnieniem najskrytszych marzeń. Czasami chodzi po prostu o zespół muzyczny, którego muzyka wydaje nam się doskonała, bądź po prostu jesteśmy szaleńczo zakochane w wyglądzie członków bandu. Czasami jest to aktor, czasem postać, którą gra lub literacki prototyp. Czasami też marzymy o którymś ze światowych sportowców. W każdym razie musi przyjść moment, w którym śni nam się że któryś z idoli albo po prostu celebryckich przystojniaków zwróci na nas uwagę i mimo tego, że zupełnie nie wyróżniamy się z tłumu, skieruje na nas swoje piękne oczęta. Ba, nawet dorosłym to się przytrafia. Proszę się przyznać!
Stellę spotkało coś podobnego. Otóż chcąc sprezentować swojej chorej siostrze najlepszy podarunek na osiemnaste urodziny wyrusza z bratem do Chicago. Tam z zawieszonym na szyi aparatem wchodzi do jednej z sieciówkowych kawiarni i staje oniemiała. Spotyka przepięknego chłopca, który zwrócił na nią swoją uwagę. Cóż za...