Człowiek jeden na stu

Cykl: Carson Ryder (tom 1) | Seria: Na Celowniku
Wydawnictwo: Bertelsmann Media

Carson Ryder, młody detektyw, zasłynął z rozwiązania trudnej zagadki seryjnego mordercy sprzed kilku lat. Nikt nie wie, że pomagał mu w tym chory psychicznie brat. Kiedy policja znajduje w parku ciało mężczyzny z tajemniczymi napisami na skórze, Carson przeczuwa, że jest to początek nowej serii brutalnych morderstw.

Mila | 2012-10-03
Przeczytana: 01 października 2012

Fenomenalna! Opisy są wstrząsające, niekiedy dziwne i obrzydliwe, a jednak aż chce się czytać. Zakończenie zupełnie niespodziewane, co tylko dodaje plusów tej książce. Polecam!

lena | 2011-09-20

pewnych książek się nie zapomina i a ta do nich należy.Polecam

dEn | 2016-09-04
Przeczytana: 04 września 2016

Ciekawa i intrygująca. Bardzo wciągająca historia, aż dziwne, że tak mało komentarzy i ocen. Gorąco polecam fanom powieści detektywistycznych z dużą dozą opisów gabinetów patologicznych, pracy lekarzy oraz wrednych szefów oddziałów policyjnych, którzy utrudniają śledztwo. Ta książka potrafi wprowadzić czytelnika na kilka błędnych tropów oraz ukarze kilka zmąconych szaleństwem psychopatycznych umysłów. Polecam.

Henioo | 2013-09-19
Przeczytana: luty 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Carson Ryder, młody dedektyw, na tropie seryjnego mordercy, który pozostawia mu wiadomości na skórze zamordowanych przez siebie osób. Carson próbuje zagłębić się w psychikę mordercy, borykając się jednocześnie z problemami, jakie przysparza mu nowa znajoma z biura koronera, która cierpi na chorobę alkoholową.
Zaś mordercą okazał się pracownik biura koronera.
Bardzo fajna sensacja, polecam.

Morgana1976 | 2012-11-06

2006