Człowiek jeden na stu

Okładka książki Człowiek jeden na stu Jack Kerley
Okładka książki Człowiek jeden na stu
Jack Kerley Wydawnictwo: Bertelsmann Media Cykl: Carson Ryder (tom 1) Seria: Na Celowniku kryminał, sensacja, thriller
Carson Ryder (tom 1)
Na Celowniku
Bertelsmann Media
2005-01-01
2005-01-01

Można było się spodziewać takiego zakończenia. Nie podejrzewamy osób miłych, pomocnych, no bo co one mogą zrobić? Oni nawet muchy nie skrzywdzą ! A jednak..nigdy nie wiemy, co drugiej osobie może siedzieć w głowie, nawet jak taką osobę znamy parę lat. Jest to ich mała tajemnica. Każdy skrywa jakąś malutką tajemnicę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa i intrygująca. Bardzo wciągająca historia, aż dziwne, że tak mało komentarzy i ocen. Gorąco polecam fanom powieści detektywistycznych z dużą dozą opisów gabinetów patologicznych, pracy lekarzy oraz wrednych szefów oddziałów policyjnych, którzy utrudniają śledztwo. Ta książka potrafi wprowadzić czytelnika na kilka błędnych tropów oraz ukarze kilka zmąconych szaleństwem psychopatycznych umysłów. Polecam.

Carson Ryder, młody dedektyw, na tropie seryjnego mordercy, który pozostawia mu wiadomości na skórze zamordowanych przez siebie osób. Carson próbuje zagłębić się w psychikę mordercy, borykając się jednocześnie z problemami, jakie przysparza mu nowa znajoma z biura koronera, która cierpi na chorobę alkoholową.
Zaś mordercą okazał się pracownik biura koronera.
Bardzo fajna sensacja, polecam.

Zaś mordercą okazał się pracownik biura koronera.
Bardzo fajna...

pewnych książek się nie zapomina i a ta do nich należy.Polecam

pewnych książek się nie zapomina i a ta do nich należy.Polecam

Fenomenalna! Opisy są wstrząsające, niekiedy dziwne i obrzydliwe, a jednak aż chce się czytać. Zakończenie zupełnie niespodziewane, co tylko dodaje plusów tej książce. Polecam!

2006

2006

42 / 2013

42 / 2013

Ciekawa pozycja kryminalna a może nawet thriller o świetnej fabule.

Ciekawa pozycja kryminalna a może nawet thriller o świetnej fabule.

• 2008
  • Na wymianę