Fistaszki zebrane 1977-1978

Tłumaczenie: Michał Rusinek
Cykl: Fistaszki zebrane (tom 14)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
The Complete Peanuts: 1977 to 1978
humor
komiksy
Snoopy

Charlie Brown, oskarżony o pogryzienie latawcożernego drzewa, ucieka przed wymiarem sprawiedliwości. Jako zbieg zostaje trenerem baseballowej drużyny maluchów o nazwie Gęsie Jaja. W tym tomie nie zabraknie także kota sąsiadów, który stale robi sieczkę z budy Snoopy’ego, oraz gadającego budynku szkolnego. Tymczasem Snoopy kontynuuje karierę tenisisty. Jego partnerką w deblu jest słynąca z kłótliwości Molly Volley, a przeciwniczką – "Beksa" Boobie.

źródło opisu: nk.com.pl

źródło okładki: nk.com.pl

lsidorki | 2017-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2017

Rok 77' to w mojej ocenie spadek formy. Ale w 78' Schulz powraca do życia! Chociażby dla kibicowania Peppermint Patty w potyczkach z systemem szkolnym (jak ona zdawała?) czy cierpliwości Schroedera do Lucy... No i trzeba przeczytać kolejny tom, żeby dowiedzieć się co to za ruda dupka, w której kocha się Charlie Brown xD Fistaszki to prawdziwa szkoła życia!

BetiFiore | 2017-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2017

Jak zawsze mistrzostwo świata! Nigdy się nie znudzi i wciąż chce się więcej!