Fistaszki zebrane 1977-1978

Charles M. Schulz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Fistaszki zebrane (tom 14) komiksy
The Complete Peanuts: 1977 to 1978
Michał Rusinek
Nasza Księgarnia
humor
The Complete Peanuts: 1977 to 1978
Fistaszki zebrane (tom 14)
komiksy
Michał Rusinek
humor

Dobra.

Rok 77' to w mojej ocenie spadek formy. Ale w 78' Schulz powraca do życia! Chociażby dla kibicowania Peppermint Patty w potyczkach z systemem szkolnym (jak ona zdawała?) czy cierpliwości Schroedera do Lucy... No i trzeba przeczytać kolejny tom, żeby dowiedzieć się co to za ruda dupka, w której kocha się Charlie Brown xD Fistaszki to prawdziwa szkoła życia!

Jak zawsze mistrzostwo świata! Nigdy się nie znudzi i wciąż chce się więcej!

• Komiksy
  • Komiks