Juan Solo #2: Ciało i trąd. Święty łajdak

Tłumaczenie: Paweł Biskupski
Cykl: Juan Solo (tom 3-4)
Wydawnictwo: Scream Comics
sensacyjny, thriller
komiksy
Pharas

Dramat greckich kompleksów zaciska powoli pętlę na szyi Juana i zmusza go do wejścia na nową ścieżkę losu. Przewrotny Chrystus Jodorowskiego wkracza na drogę odkupienia. Prowadząc Juana przez koleje losu, Jodorowsky coraz silniej zaznacza ciężar doświadczeń, jakie każdy z nas zbiera poprzez swoje decyzje. Wartość odkupienia jest tym większa, im cięższy jest krzyż przeszłości. Krzyżem są...

Prowadząc Juana przez koleje losu, Jodorowsky coraz silniej zaznacza ciężar doświadczeń, jakie każdy z nas zbiera poprzez swoje decyzje. Wartość odkupienia jest tym większa, im cięższy jest krzyż przeszłości. Krzyżem są konsekwencje naszych decyzji, duchy przeszłych wyborów.
Dziecko wychowane ze spluwą zamiast smoczka w końcu dorośnie, żeby oddać broń i otworzyć się na nowe doświadczenie.

źródło opisu: Scream Comics, 2016

źródło okładki: http://scream.com.pl/?p=97