Vilcacora leczy raka

Wydawnictwo: Tower Press
zdrowie, medycyna
Athoualia

Vilcacora leczy Amerykanów, Kanadyjczyków, Hiszpanów, Niemców, Włochów... Polakom nie jest znana albo prawie nie znana. Tylko nieliczni chorzy na nowotwory sprowadzają ją z zagranicy. Dwaj dziennikarze lecą do Peru, gdzie w limeńskim Instytucie Fitoterapii Andyjskiej spotykają się z polskim zakonnikiem ojcem Edmundem Szeligą, odkrywcą przeciwrakowego preparatu roślinnego (...). W książce tej...

W książce tej ojciec Szeliga mówi o sposobach leczenia wszystkich odmian nowotworów i zapobieganiu im. Dokumentuje też swoje medyczne sukcesy. Udziela rad, jak żyć w zdrowiu i leczyć różne choroby. Autorzy książki przytaczają poza tym opinie świata medycznego na temat vilcacory i mówią, jak sprowadzać preparaty ojca Edmunda Szeligi.

źródło opisu: Tower Press, 1999

źródło okładki: Autorskie

Athoualia | 2016-03-28
Przeczytana: 27 marca 2016

Książki nie należy traktować jak typowy poradnik o kuracji vilcacorą, jest to bardziej relacja z podróży. Jednak nie powinno się pomijać tej części związanej z ziołami i kwestii wypowiedzianych przez Ojca Szeligę. Tematyka bardzo przystępna. Co mi nie pasowało? Styl autora. Namieszane.
W książce są zawarte informacje jak zdobyć zioła amazońskie, z kim się skontaktować. Niestety dane mogą być przedawnione, kieruję do strony Instytutu (oddziału w Polsce): http://www.uncaria.pl/.

Link do strony Żyj długo: http://www.zyjdlugo.pl/glowna.