Podwójne spełnienie. Sukces w życiu i w zawodzie

Tłumaczenie: Anna Choińska
Wydawnictwo: Sursum
Erfolge im Leben, Erfolge im Beruf, Wie beide gemeninsam gelingen
pozostałe
Kamil

"Często rozróżniamy dwa obszary naszego życia. Z jednej strony stawiamy rodzinę, osobiste spełnienie i własne szczęście w relacjach z innymi ludĄmi, z drugiej zaś pracę i wykonywany przez nas zawód. Czy możliwy jest jednak taki podział? Nawet jeśli oddzielamy te dwa obszary od siebie, to i tak rządzą się one tymi samymi prawami odnoszącymi się do sukcesów i niepowodzeń, szczęścia i nieszczęścia, porządków życia i porządków miłości.

Ustawienia rodzin zajmowały się na samym początku przede wszystkim osobistymi związkami i relacjami. Wydobyły na światło dzienne podstawowe porządki miłości, wedle których nasze związki albo się spełnią, albo skazane będą na niepowodzenie. Kiedy zacząłem bacznie się przyglądać prawom rządzącym sukcesem i niepowodzeniem w pracy i zawodzie oraz tym, które działają w ramach przedsiębiorstw i organizacji, zobaczyłem, że wszystko podlega tym samym porządkom.”

źródło opisu: http://www.hellingerpolska.pl/sklep_ksiazka.php

źródło okładki: http://www.hellingerpolska.pl/sklep_ksiazka.php

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!