łowiectwo, dowcipy, fraszki, zagadki
satyra
ryszpak

"Bigos myśliwski" nie jest książką o łowach, lecz raczej o myśliwych i ich pasji "wielkiej jak łoś". Ma ona bez napuszonego dydaktyzmu pokazać związki łowiectwa z polską historią oraz z mówioną i pisaną literaturą. Nie jest to pozycja adresowana wyłącznie do myśliwych, chociaż współcześni łowcy znajdą w niej materiał, który posłuży do ułożenia programu wieczornicy czy urozmaiceniu spotkania...

Nie jest to pozycja adresowana wyłącznie do myśliwych, chociaż współcześni łowcy znajdą w niej materiał, który posłuży do ułożenia programu wieczornicy czy urozmaiceniu spotkania przy ognisku po zakończonym polowaniu.

źródło opisu: Od Autora

źródło okładki: fot. własna

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!