Kicia Kocia sprząta

Cykl: Kicia Kocia
Wydawnictwo: Media Rodzina
Anna Janczyszyn

Kicia Kocia bawi się lalkami, klockami i wyciąga bardzo dużo rzeczy. Może jeszcze pobawi się w sklep? Ale dzwoni Pacek i proponuje wyjście na plac zabaw. Mama się godzi, tylko przedtem Kicia Kocia musi posprzątać. Nie bardzo wie, od czego zacząć. Kicia Kocia musi nauczyć się sprzątać.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Gola | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Nie wiem w czym jest fenomen tej książki ale moja 3 letnia córka ją uwielbia. Obrazki też takie sobie.
Codziennie czytamy przed snem te lub inne przygody Kici Koci.
Mnie osobiście irytowało że Kicia Kocia to, Kicia Kocia tamto i tak cały czas ale dzieci lubią powtarzalność.
Fajny pomysł też z zabawkami, które w rękach Kici Koci robią top samo co ona

melody | 2016-07-20

Jeżeli kiedykolwiek będzie mi dane spotkać panią Anitę Głowińską chyba z radości rzucę się jej na szyję. Seria książeczek o "Kici Koci" towarzyszy nam już od kilku miesięcy. Bezapelacyjnie i niepodważalnie jest to jedna z najlepszych serii książek dla dzieciaków jaka ukazała się na polskim rynku wydawniczym.

"Kicia Kocia sprząta" jest ciekawym opowiadaniem w którym dziecko spotka się z tematem, który towarzyszy mu pewnie codziennie, czyli z nudnym ... sprzątaniem. Kicia Kocia z każdą kolejną mijaną kartką opowiadania pokazuje, że sprzątnie nie musi być głupie ani tym bardziej nudne!

Przygoda Kici Koci ze sprzątaniem , jak i inne książeczki z serii opowiadają o przygodach kotki, które także przeżywa nasze dziecko. Dzięki czemu może się łatwo z nimi identyfikować oraz bezpiecznie odkrywać świat.

Ilustracje nie są chaotyczne, ale proste i oryginalne. Dlatego książka świetnie "przyjmie się" u 2-latki jak i więcej wymagającej, 5-latki.

Jak dla mnie Kicia Kocia jest na prawdę...

Drobinka | 2017-02-24
Przeczytana: 30 stycznia 2017

Urok tej serii tkwi w prostocie. Książeczki nie są nachalnie moralizatorskie. Prawidłowe zachowania przedstawione w danej części wydają się jak najbardziej naturalne, uzasadnione i niewymuszone, a sprzątanie, mycie rąk przed jedzeniem i układanie zabawek wykonywane jest z uśmiechem. Plus za odkurzającego i zmywającego naczynia TATĘ.

Ania Kazior | 2018-02-02
Na półkach: Dla dzieci, Przeczytane
Przeczytana: 02 lutego 2018

Oceniam na podstawie wrażenia moich półtorarocznych synów :)

TYna | 2018-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2018