30 minut dla skutecznej komunikacji

Wydawnictwo: Kos
3 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
potulna

Czy zdarzyło ci się, że inni nie zrozumieli tego, co chciałeś im przekazać? Być może twój przyjaciel lub znajomy z pracy opacznie odebrał twoją wiadomość i zrobił coś dokładnie odwrotnego do twoich oczekiwań? Z tej książeczki w 30 minut dowiesz się, jak możesz efektywniej porozumiewać się zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Dzięki temu w każdej sytuacji znajdziesz odpowiednie słowa. Przeczytaj, jak: - ubierać swoje myśli w odpowiednie słowa; - spełniać oczekiwania i wymagania swoich rozmówców; - być przekonującym w codziennym życiu.

źródło opisu: https://www.kos.com.pl/pl/p/30-minut-dla-skutecznej-komunikacji/79

źródło okładki: https://www.kos.com.pl/pl/p/30-minut-dla-skutecznej-komunikacji/79

potulna | 2015-12-26

Literatura mało wnosząca w moje życie. Opisane są w niej podstawy takiego typy jak przygotować się do rozmowy, jak sformułować wypowiedzi, gestach czy doborze przekazu do rozmówcy. Wszystko opisane bardzo płytko i wydaje mi się mało rzeczowo. Książka na początek, doskonalenia swoich umiejętności komunikacji.