Komunikacja niewerbalna. Autoprezentacja, relacje, mowa ciała

Wydawnictwo: Samo Sedno
poradniki
SamoSedno

Czy wiesz, że znajomość komunikacji niewerbalnej pomoże ci rozszyfrować zamiary, ukryte intencje, a nawet kłamstwo rozmówcy? Jeśli chcesz skutecznie komunikować się z szefem cholerykiem albo poderwać atrakcyjną melancholiczkę, koniecznie przeczytaj tę książkę! Poznaj pozytywne przykłady, a także wpadki wizerunkowe polskich i zagranicznych polityków, profesjonalnie przygotuj się do wywiadu...

Poznaj pozytywne przykłady, a także wpadki wizerunkowe polskich i zagranicznych polityków, profesjonalnie przygotuj się do wywiadu bądź spotkania biznesowego. Wykreuj własny wizerunek z wykorzystaniem skutecznych technik autoprezentacji. Zacznij zauważać więcej niż inni! Przekonaj się, że twoje umiejętności komunikacyjne wzrosną i staną się konkurencyjne na rynku pracy.

Dzięki lekturze tej książki:

- pozyskasz cenne, choć ukryte informacje o swoim rozmówcy (m.in. za pomocą analizy jego mowy ciała, tonu głosu, ubioru, sposobu zarządzania przestrzenią)

- dzięki specjalnemu testowi dowiesz się, jaki masz typ temperamentu i rozpoznasz temperament innych

- dostosujesz sposób komunikacji werbalnej i niewerbalnej do temperamentu rozmówcy

- nauczysz się właściwie interpretować gesty rozmówcy dzięki licznym przykładom i zdjęciom omawianym w książce

- rozwiniesz i przećwiczysz swoje umiejętności w obszarach polityki, biznesu, na rozmowie kwalifikacyjnej i w życiu prywatnym

Informacje o autorce:
Monika Maj-Osytek – dr nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, ekspert ds. komunikacji niewerbalnej, trener umiejętności poznawczych, psychopedagog. Autorka prowadzi szkolenia dla biznesu i polityki, w tym również coaching indywidualny.

źródło opisu: Wydawnictwo Samo Sedno, 2014

źródło okładki: http://www.samosedno.com.pl/

Dylek | 2015-12-19

Jeżeli ktoś nie jest zupełnie zielony w temacie komunikacji niewerbalnej to raczej nic nowego tutaj nie odkryje. Dodatkowo odniosłem wrażenie, że książka jest momentami infantylna ( choćby historyjki podane jako przykłady ). 4/10