Tylko dla dziewczyn. Sekrety dojrzewania

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Just For Girls
poradniki
Mia

Po przeczytaniu tej książki dowiesz się, na czym tak naprawdę polega przemiana dziewczynki w kobietę. Ten swoisty poradnik możesz przeczytać od deski do deski albo wybrać interesujące cię fragmenty. Znajdziesz tu mnóstwo ciekawych informacji, porad i opowieści z życia wziętych dotyczących twoich rówieśników. Gdy skończysz czytać, będziesz wiedziała, co cię czeka w niedalekiej przyszłości.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://www.ceneo.pl/12460855

Mia | 2015-12-01

"Tylko dla dziewczyn. Sekrety dojrzewania" to poradnik dla dziewczyn o dojrzewaniu.
Bardzo dobry poradnik. Napisany zrozumiale, wyjaśnia wiele kwestii. Zawarte w nim informacje są prawdziwe. Można się z niego wiele dowiedzieć. Wzbogacony jest kolorowymi ilustracjami.
Polecam!