Jak rozmawiać z chłopem? Jełopem?

Wydawnictwo: Go Big Media
Ewa

Ile razy zastanawiałaś się dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie ? Lejdis – po przeczytaniu tej pozycji odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich...

Lejdis – po przeczytaniu tej pozycji odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.
W tej książce Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki, dowcipny , czasami frywolny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN.

Panowie często pytają „Jak zrozumieć Kobietę? Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona? Czego one właściwie chcą?” (masz wrażenie że już wszystko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Kup dla niej tę książkę teraz. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić. Choć czytając te książkę możesz się denerwować, to pamiętaj ta książka jest napisana dla kobiet nie dla mężczyzn

źródło opisu: http://www.JakRozmawiaczChlopem.pl

źródło okładki: http://www.JakRozmawiaczChlopem.pl

kolatka | 2018-04-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki
Przeczytana: 24 kwietnia 2018

Jej największy plus to fakt, że można przebrnąć przez nią w 1 wieczór ;) Więcej czasu nie warto byłoby na nią przeznaczyć (żeby nie powiedzieć "zmarnować"). Wiele tu stereotypów, uogólniania i traktowania drugiej osoby nie jako życiowego partnera, a jako rozkapryszone dziecko. Osobiście zbyt wiele z niej nie wyniosłam, choć nie wątpię, że jest w stanie komuś pomóc w relacjach damsko-męskich. Raczej dla gderających, wiecznie niezadowolonych Pań z Januszami u boku :)

Maja W-l | 2016-04-17

Relacje między kobietami i ich mężczyznami często są wystawiane na próbę, ponieważ popełniamy błąd i traktujemy facetów tak, jakby byli tacy jak my. A oni myślą inaczej, inaczej rozmawiają i inaczej się odstresowują. Iluż konfliktów i kryzysów szło by uniknąć gdybyśmy wcześniej dostały instrukcję obsługi naszego "Chłopa jełopa"? ;) Sama książeczka lekka i humorystyczna, ale ma w sobie też sporo wartościowych myśli. Było by 10/10 ale korekta w wielu miejscach nie zauważyła błędów. ;)