Java dla programistów C i C++

Wydawnictwo: Helion
9788320422658
LubimyCzytać

Drogi Czytelniku, Jeśli znasz już języki C i C++, a chciałbyś szybko nauczyć się programować w Javie, sięgnij po tę książkę. Poznanie przedstawionego tu materiału to znakomity sposób na zrozumienie i opanowanie Javy z wykorzystaniem tego, co już się wie na temat programowania. Dowiesz się, w jakich aspektach Java jest uderzająco podobna do C i C++, a w jakich jest zupełnie różna. Odkryjesz siłę tego języka i niuanse programowania w nim.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!