Świętokrzyskie. Część wschodnia. Mapa turystyczna. 1:100 000 Compass

LubimyCzytać

Jednostronna mapa turystyczna w skali 1:100 000. Obejmuje obszar wschodniej części województwa świętokrzyskiego: od Rzucowa, przez Ostrowiec Świętokrzyski, Baranów Sandomierski, po Busko Zdrój i Kielce.W treści mapy: atrakcje krajoznawcze, turystyczne i przyrodnicze oraz szlaki piesze, rowerowe, kajakowe i konne. Siatka GPS.Na odwrocie mapy znajduje się informator turystyczny bogato zdobiony fotografiami.Uzupełnieniem jest mapa: "Świętokrzyskie - część zachodnia"

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!