Myślenice i okolice. Mapa turystyczna. 1 : 40 000. Compass

LubimyCzytać

Zakres mapy obejmuje cztery regiony fizyczno-geograficzne, które znajdują się wokół popularnej miejscowości Myślenice. Dwa z nich to pasma podgórskie: Pogórze Wielickie oraz Pogórze Wiśnickie. Kolejne dwa to pasma górskie: Beskid Makowski i Beskid Wyspowy.Na stronie opisowej mapy: duża ilość informacji o przedstawionym terenie, informator krajoznawczy, barwne fotografie, propozycje spacerów i wycieczek, plan centrum Myślenic oraz wybrana baza rekreacyjna oraz noclegowa.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!