Łamigłówki na cały rok

hobby
LubimyCzytać

Zapraszamy do łamigłówkowej zabawy! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są krzyżówki, są rebusy, nie braknie też zadań rysunkowych i logicznych. To zadania na plażę i na deszczowe jesienne popołudnia, do rozwiązywania w domu i podczas podróży. Jeśli uważasz, że jesteś mistrzem łamigłówek, zmierz się z labiryntami i wkrocz do zagadkowego świata szarad! To książka na każdą pogodę, na każdy dzień roku, na dobre i złe chwile... Dla dzieci w wieku 8-12 lat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!