Restitution
978-83-60192-67-2

Wydaje się, że Peter Tyler jest szczęśliwym człowiekiem. Ma piękną żonę, intratną posadę na Wall Street, luksusowy dom. To jednak tylko pozory. W rzeczywistości małżeństwo Petera przechodzi kryzys i zamiast wracać do domu, woli on spędzać noce w mieście. Jednej z takich nocy w jego domu dochodzi do tragedii. Włamywacze zabijają jego żonę Jennę. Peter staje się głównym podejrzanym. Musi teraz udowodnić swoją niewinność i odnaleźć zabójcę. Prowadząc prywatne śledztwo, leci do Moskwy i trafia na trop oszustw wielkiej korporacji i musi stawić czoło bezwzględnym zabójcom.

źródło opisu: Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita SA, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

betina360 | 2013-05-31
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 31 maja 2013

Wciagajacy i pelen napiecia thiler sensacyjny.Peter w wyniku dosc skomplikowanych okolicznosci z ktorymi przyjdzie mu sie zmierzyc traci zone.Postanawia dowiedziec sie kto za tym stoi i dokonac zemsty.Koniec jest naprawde zaskakujacy i okazuje sie ze sa w to wmieszane osoby po ktorych nikt by sie tego nie spodziewal a jednak.

Paweł Lesiak | 2013-11-10
Przeczytana: 2012 rok

Dobry i emocjonujący thiller. Podejrzany o zabójstwo Peter próbuje wyjaśnić kto stoi za morderstwem i dokonać zemsty, a wynik jego dochodzenia zaskakuje jego samego i czytelnika.

Marek Nowowiejski | 2016-03-30
Carla | 2014-12-05