Pies. Poradnik opiekuna

Wydawnictwo: RM
flora i fauna
LubimyCzytać

Praktyczny, nowoczesny i bogato ilustrowany "Pies. Poradnik opiekuna" porusza podstawowe tematy związane z hodowlą psów , w tym: udomowienie i kształtowanie się różnych ras, wprowadzenie psa do domu, żywienie czworonoga oraz opieka nad starszym osobnikiem. Opatrzony kolorowymi zdjęciami rozdział o rasach prezentuje 24 najpopularniejsze w Wielkiej Brytanii rasy psów, omawia ich pochodzenie, wygląd oraz cechy charakterologiczne. Poradnik zawiera również ilustrowany opis podstawowego szkolenia. Ponadto pomaga w zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów dotyczących zachowania zwierząt oraz zawiera wskazówki dotyczące kwestii zdrowotnych, rozpoznawania objawów chorobowych i udzielania pierwszej pomocy.Książka może stanowić doskonałe wprowadzenie dla początkujących posiadaczy psów, jak również być źródłem informacji dla doświadczonych miłośników tych wspaniałych zwierząt.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!