Niech żyją dziewczyny Poradnik dla przyszłych nastolatek

Wydawnictwo: Book House
poradniki

Jeszcze nie nastolatka, a już nie dziecko, dziś nie jest łatwo być 8-13-letnią dziewczynką! Nie wiesz, jak poradzić sobie z małymi zmartwieniami i dużymi kłopotami? Oto nareszcie poradnik, który odpowie na wszystkie trudne pytania!

Czytelnick | 2012-12-19

Niech Żyją Dziewczyny jest to po prostu poradnik dla młodych dziewcząt, dla przyszłych nastolatek. Zawiera przydatne treści, napisane w sposób nie podręcznikowy. Dzięki temu wiedza szybciej się przyswoi i jej nauka nie będzie " bolała ". Książka składa się z rozdziałów na różne tematy np:. rodzina, dorastanie, przyjaźń itp. Idealny prezent na urodziny czy gwiazdkę.

xxgetuglyxx | 2012-12-03
Przeczytana: styczeń 2013

Ciekawa książka. Ciekawe porady na temat: Twojego ciała, kim jesteś, przyjaciół, o zakochaniu, rodzinie i życiu pozaszkolnym. Bardzo polecam dziewczynkom od 10-13 lat. :)

pinky0003 | 2013-04-01

Książka moim zdaniem była bardzo dobra.
Czytałam ją jako 8 może 9 letnia dziewczynka.
Wtedy bardzo mi się podobała, ale tak właściwie porady są raczej hm... domyślne, jeśli można to tak ująć, i każdy wie ( prawie ) te rzeczy, które są w niej zawarte. Chociaż czy ja wiem, może jako młodsza patrzyłam na to inaczej, ale teraz jak czasami ją przeglądam, to razi mnie wiele rzeczy. Ogółem rzecz biorąc to książka bardzo dobra, nie są tam same treści, ale też porady okiem innych "nastolatek" ( przyszłych oczywiście ), jak i barwne i zabawne testy.
Śmiało polecam ;-).

Mia | 2015-12-01

Ta książka to poradnik dla dorastających dziewczyn. Zawiera porady na różne tematy.
Rewelacyjny poradnik! Zawiera ciekawe rady na wiele tematów, które dotyczą nastolatek. Porusza wiele istotnych kwestii. Zawiera prawdziwe informacje. Wzbogacony jest bardzo ładnymi ilustracjami. Znajdziemy w nim też różne ciekawe testy, których wyniki nie są przekłamane, oraz wypowiedzi różnych dziewczynek i nastolatek na wszystkie tematy.
Zdecydowanie polecam!

Alexxx | 2013-02-17
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo ciekawa książka ,która w naprawdę przystępny i ciekawy sposób przedstawia problemy z różnych dziedzin życia nastolatków.Polecam serdecznie.

optymistyczna | 2012-07-28

Bardzo przydatna książka, mimo to zmieniłabym w niej kilka rzeczy :)

Jak sama nazwa wskazuje - jest to książka dla PRZYSZŁYCH nastolatek, więc raczej nie mają czego w niej szukać dziewczynki starsze niż te, założone przez autora, 13 lat.
Sama wspominam ją bardzo ciepło, wg. mniej jest dużo lepsza niż "Encyklopedia nastolatek". Mniej podręcznikowa.
Pełna świetnych obrazków, porad specjalistów i innych nastolatek; plusów i minusów, np. stosowania podpasek, a także coś co lubiłam najbardziej - testów z typu "czy faktycznie go kochasz".
Dobra na prezent. Dorastające dziewczynki z chęcią przeczytają, bo poruszone w niej tematy są taaakie dorosłe ;)

Reyna | 2014-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Książka ta jest dosyć przydatna dla osób w wieku 8-13, można dowiedzieć się dużo ciekawych i przydatnych rzeczy, jak również można sobie odpowiedzieć na niektóre pytania które kłębią się nastolatką w głowie. Jest to również przydatne dla mam, które już nie muszą wszystkiego tłumaczyć córką :). Gdy jest się w okresie dojrzewania, książka naprawdę może pomóc.

olusiaolcia1 | 2010-12-08

W środku podręcznika znajduje sie rady dla dziewczyn które szukają spraw nastoletnich ( dorastanie : staniki , mieśiączka , podpaski , emocje , włosy łonowe , rodzeństwo itp. )

Zuza | 2011-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2011

Książka dla dziewczyn które zaczynają dorastać...
Jest tam wiele ciekawych informacji.
Bardzo mi się ona podobała.